Į viršų
Gauti pasiūlymą

Dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose tapo viena iš bendravimo ir savęs pristatymo formų. Tačiau standartams tampant vis aukštesniems, dėmesį patraukia tik idealiai atrodantys kadrai. Gera žinia ta, kad pasitelkus technologijas – tokius sukurti gali kiekvienas, turintis išmanųjį.

Daugiau

Technologijų lyderės „Tele2“ klientai naudojasi sparčiausiu internetu. Tai paaiškėjo Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybai (RRT) sausį ir vasarį atlikus pirmuosius 2019 m. matavimus šalies miestuose ir keliuose.

Daugiau

Šiais laikais išmaniosios technologijos ne tik padeda palaikyti romantiškus santykius, bet ir keičia antrosios pusės paieškų bei porų bendravimo tendencijas. Šv. Valentino dienos proga technologijų lyderė „Tele2“ dalijasi įdomiais faktais apie pažinčių programėles, atsakymų apie meilę paieškas internete ir jausmingą emoji kalbą.

Daugiau

Nuosekliai didėjantis klientų skaičius ir mobiliųjų duomenų vartojimas, taip pat inovatyvūs sprendimai verslui lėmė technologijų lyderės „Tele2“ pajamų augimą. 2018 m. bendrovės pajamos siekė 236,9 mln. eurų ir buvo 16,6 proc. didesnės nei prieš metus.

Daugiau

Pirmąjį vasario antradienį minima Tarptautinė Saugesnio interneto diena. Technologijų lyderė „Tele2“, kuri skatina atsakingą naudojimąsi internetu, pataria, kaip tėvams patiems pasirūpinti saugiu vaikų naršymu.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ ir mobiliųjų mokėjimų platforma „MoQ“ pirmieji Lietuvoje pristatė atidėto mokėjimo funkciją verslui. Šio operatoriaus paslaugomis besinaudojančių įmonių darbuotojai, savo darbo telefonuose turintys „MoQ“ aplikaciją, už smulkius pirkinius nuo dabar gali atsiskaityti taip pat paprastai, kaip ir už automobilio parkavimą.

Daugiau

Vienas didžiausių „Android“ telefonų operacinės sistemos privalumų – galimybė ją pritaikyti prie savininko poreikių. Technologijų kūrėjai dalinasi gudrybėmis, kokius nustatymus ir kaip pakeisti, kad išmanusis veiktų sparčiau, ilgiau ir efektyviau.

Daugiau

Šiandien – liūdniausia diena metuose, kitaip dar vadinama „mėlynuoju pirmadieniu“ (angl. Blue monday). Kasmet šiai dienai praskaidrinti sukuriama ne viena programėlė. Naujausios tendencijos rodo, kad vis populiaresnėmis tampa asmeninio tobulėjimo ir psichinės sveikatos aplikacijos.

Daugiau

Šią savaitę orai stebino audringumu: žiemiškas pusnis keitė balos, šaltuką – teigiama temperatūra, gūsingą vėją – ramus snyguriavimas. Jei tokios staigios permainos trukdo planuoti savaitgalio išvyką ir pramogas, technologijų kūrėjai siūlo pagalbą – išmanius įrankius, padėsančius pasiruošti bet kokiems netikėtumams.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ prisijungia prie Jungtinių Tautų nustatytų didžiausių pasaulinių tikslų įgyvendinimo ir iššūkių sprendimo. Operatoriaus biure Vilniuje atidaryta keliaujanti Švedijos ambasados paroda „Priimame iššūkį. Švedija ir darnaus vystymosi darbotvarkė 2030“.

Daugiau