Į viršų
Gauti pasiūlymą

Artėjant ilgajam ir vasariškam Joninių savaitgaliui, telefonų priežiūros centrai ruošiasi kasmet pasikartojančiam sugedusių mobiliųjų įrenginių antplūdžiui. Anot technologijų ekspertų, po šios šventės dėl išmaniųjų remonto kreipiasi kone dvigubai daugiau klientų nei įprastą dieną.

Daugiau

Atėjus šiltajam sezonui, daugelis mintyse vis dažniau kuria būsimų atostogų planus. Tam, kad kelionių organizavimas būtų malonus ir lengvas, bendrovė „Tele2“ į pagalbą siūlo pasitelkti išmanius sprendimus.

Daugiau

Daugiau nei 150 penktų–aštuntų klasių moksleivių iš visos Lietuvos šiandien varžėsi pirmą kartą šalyje surengtose „Micro:bit“ kompiuteriukais valdomų robotukų lenktynėse „Aplink Lietuvą“. Jaunieji programuotojai galėjo pademonstruoti, ko išmoko per beveik pusmečio trukmės projektą „Kompiuteriukų ralis – IT pamokas keičianti kelionė“. Baigiamajame renginyje vaikai vos per valandą sukonstravo robotukus, valdomus net mobiliaisiais telefonais.

Daugiau

Per Lietuvą vilnijant karščio bangai, sveikatos specialistai pataria saugotis ultravioletinių spindulių ir karščiausiomis valandomis laiką leisti patalpose. Tačiau tokie patarimai – neįmanoma misija tėvams, turintiems atžalų.

Tad ką veikti su vaikais, kad artėjantis savaitgalis nebūtų nuobodus, tačiau išvengtumėte šilumos smūgio? Štai 5 dėmesio verti nemokami renginiai Vilniuje, kurie vyksta patalpose arba vakare.

Daugiau

Vasaros vestuvių sezonas įsibėgėja ir daugeliui būsimųjų jaunavedžių yra ne tik džiugus laukimo, bet ir įtemptas, šventės organizavimo darbų kupinas metas. Todėl technologijų ekspertai dalijasi patarimais, kaip didžiąją šventę surengti lengviau ir patogiau.

Daugiau

Šie mokslo metai Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose dar 5 dienomis ilgesni nei praėjusieji. Karšta vasaros pradžia metė iššūkį mokytojams: kaip sudominti vaikus, organizuojant ne tik įdomias, bet ir naudingas veiklas? Atsakymą turi informacinių technologijų mokytojai: jie tęsia su moksleiviais pradėtus techninės kūrybos projektus bei rengiasi pirmosioms Lietuvoje „Micro:bit“ varžyboms.

Daugiau

Vakar vykusiuose technologijų ir inovacijų festivalio LOGIN interneto apdovanojimuose geriausios socialinių medijų kampanijos titulą pelnė bendrovės „Tele2“ prekinis ženklas „Pildyk“. Apdovanojimas buvo įteiktas už Lietuvoje analogų neturintį komunikacijos eksperimentą – influenceriams patikėtą įvaizdžio kūrimą „YouTube“ kanale.

Daugiau

Šiandien, birželio 5-ąją, minima Pasaulinė aplinkos apsaugos diena. Šia proga technologijų ekspertai dalijasi patarimais, kaip formuoti kasdienius įpročius, galinčius padėti gamtai – anot jų, tam tereikia šiek tiek noro ir išmaniojo.

Daugiau

Visą darbo dieną praleidžiate biure ir nerandate laiko sportui? Technologijų espertai siūlo pasitelkti savo išmanųjį – jis gali padėti išnaudoti kiekvieną progą pajudėti, atsikratyti kaklo ar sprando skausmų bei sustiprinti akis.

Daugiau

Lietuvos technologijų sektoriuje „Geidžiamiausiu darbdaviu 2019“ buvo pripažinta telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ – tai paaiškėjo šiandien vykusioje konferencijoje „Personalas“. Operatorius ne tik nugalėjo sektoriaus rinkimuose, bet ir pateko į visos šalies geidžiamiausių darbdavių 20-tuką.

Daugiau